Reklama

Auto z dużą siłą uderzyło w drzewo. Uczestnik zdarzenia trafił do…

26 kwietnia doszło do zdarzenia na trasie DK 16 - Orzysz - Ełk.

26 kwietnia doszło do zdarzenia na trasie DK 16 - Orzysz - Ełk.

Jak informuje OSP Orzysz: Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo, które w wyniku uderzenia przewróciło się na drogę i zablokowało ruch w obu kierunkach. Jedna osoba poszkodowana, została przetransportowana do szpitala.



Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości