Bartłomiej VENDING Wójcik, utalentowany gracz bijatyki Skullgirls, ponownie pojedzie na turniej Combo Breaker. W ubiegłym roku najlepszy gracz z Europy zajął II miejsce. Teraz wypada się odegrać.
Bartłomiej VENDING Wójcik, utalentowany gracz bijatyki Skullgirls, ponownie pojedzie na turniej Combo Breaker. W ubiegłym roku najlepszy gracz z Europy zajął II miejsce. Teraz wypada się odegrać.
O Bartku pisaliśmy w kilku artykułach rok temu. Można poczytać tutaj:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!