Walter Behrens, Kreispräsident Schleswig-Flensburg wraz z Johannesem Petersenem (Kreispräsident Schleswig-Flensburg w latach 1990 - 2008) gościli w środę, 18 października w Starostwie Powiatowym w Piszu. W trakcie spotkania ze Starostą Piskim Andrzejem Nowickim oraz etatowym członkiem Zarządu Powiatu Piskiego dr. Waldemarem Brendą poruszono wiele kwestii dotyczących współpracy partnerskiej obu samorządów. Warto podkreślić, iż nawiązana w 2000 r. współpraca partnerska przyniosła dotychczas liczne efekty, jak między innymi coroczna wymiana młodzieży. Wizyta, pierwsza od zakończenia pandemii, dała możliwość omówienia i ustalenia planów w zakresie podjęcia przerwanej przez SARS-CoV-2 współpracy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!