W piątek 29 listopada 2024 roku uczniowie szkół podstawowych z Gminy Pisz oraz przedstawiciele lokalnych instytucji wzięli udział w spotkaniu z sędzią Arturem Lipińskim, zorganizowanym przez Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Wydarzenie poświęcone było zagrożeniom związanym z przemocą, cyberprzemocą i odpowiedzialnym korzystaniem z mediów społecznościowych.
W piątek 29 listopada 2024 roku uczniowie szkół podstawowych z Gminy Pisz oraz przedstawiciele lokalnych instytucji wzięli udział w spotkaniu z sędzią Arturem Lipińskim, zorganizowanym przez Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Wydarzenie poświęcone było zagrożeniom związanym z przemocą, cyberprzemocą i odpowiedzialnym korzystaniem z mediów społecznościowych.
W ramach inicjatywy odbyły się dwa główne wydarzenia - poranne spotkania edukacyjne dla młodzieży oraz popołudniowa konferencja "Pisz bez przemocy" skierowana do dorosłych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!