Już około 28 tys. osób zaszczepiło się w Piskim Punkcie Szczepień zlokalizowanym w budynku sali gimnastycznej przy I Liceum Ogólnokształcącym.
Powszechne szczepienia w Piszu rozpoczęły się 28.12.2020 r., trwają już więc ponad pół roku. W tym okresie, w Piskim Punkcie Szczepień, około 28 tys. osób, niezależnie od miejsca zamieszkania, zaszczepiło się przeciwko COVID-19.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!