Reklama

Wreszcie kompromis. Oddział ortopedyczny i poradnia wznowią przyjmowanie…

Odział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowy nie zawiesza działalności. Czy to już koniec potyczek na linii:-dyrektor szpitala-lekarze ortopedzi-starosta?

Odział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowy nie zawiesza działalności. Czy to już koniec potyczek na linii:-dyrektor szpitala-lekarze ortopedzi-starosta?

To okaże się w najbliższych dniach, jednak stan na dziś zadowoli pacjentów. Starosta Piski poinformował, że w wyniku prowadzonych rozmów, wczoraj, tj. 6 marca, doszło do porozumienia z lekarzami oddziału ortopedyczno - urazowego piskiego Szpitala. W związku z powyższym, zarówno Oddział jak i przychodnia ortopedyczno- urazowa wznowią działalność. - informuje Starosta Piski Andrzej Nowicki - Niniejsze przekazano w dniu dzisiejszym do wiadomości Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, który zgodnie z procedurą, uruchomi działanie obu jednostek w ciągu najbliższych trzech dni. Informuję ponadto, że na stanowisko dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Powiatowym w Piszu powołano doktora Krzysztofa Woźniaka. Wierzę, że wszelkie utrudnienia wynikające z zawieszenia działalności obu jednostek zostały trwale rozwiązane dla dobra społeczności naszego powiatu.
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości