Reklama

Z początkiem grudnia otwarte zostanie w Piszu lodowisko na ul. Adama…

Obiekt otwarty będzie 7 dni w tygodniu! Poniedziałek - Piątek: 14:00 - 21:00; Sobota - Niedziela: 9:00 - 21:00. W godzinach 9:00 - 14:00 - po wcześniejszej rezerwacji z oferty lodowiska dla grup zorganizowanych mogą korzystać szkoły.

Co istotne - na piskim lodowisku po zakupieniu biletu wstępu nie będzie limitu czasowego dla korzystających! W ofercie lodowiska znajduje się: wypożyczalnia łyżew, kasków, oraz chodzików do nauki jazdy. Na lodowisku będzie również możliwość zakupu artykułów spożywczych, jak również napojów gorących - kawa, herbata, czekolada.

Zima w Piszu zapowiada się obiecująco!

Zapraszamy!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości