Zmarł Prezes TSK Roś Pisz Zbigniew Bessman. Był znanym piskim działaczem sportowym i przedsiębiorcą. Miał 52 lata.
Zbyszek był pogodnym facetem, przyjacielem Piszanina, człowiekiem o wielkiej kulturze osobistej. Przez 2 lata współpracowaliśmy w tworzeniu relacji video z meczów TSK ROŚ Pisz, współpracowaliśmy w produkcji materiałów koszykarskich. Regularnie się widywaliśmy, kibicowaliśmy TSK, cieszyliśmy z wygranych, pocieszaliśmy w przegranych. Świetnie się dogadywaliśmy, choć czasem też sprzeczaliśmy o jakieś drobne rzeczy by na drugi dzień przybijać sobie piątkę jakby nigdy nic. Będzie nam go bardzo brakowało. Trudno sobie tez wyobrazić jak będą wyglądały dalsze losy koszykówki w Piszu, bo Zbyszek wydawał się człowiekiem niezastąpionym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!