Rozstrzygnięto konkurs "Smakujemy lokalnie", który kierowany był do Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski, a także małych i średnich rolników oraz wytwórców i producentów lokalnych produktów spożywczych.
Konkurs grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich organizowany jest w ramach programu "Smakujemy lokalnie" pod patronatem Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!