W niedzielę na własnym parkiecie koszykarze Rosia podejmowali zespół z Radomia. Niegościnnie pokonali Kolejarza 74-54 (11-17, 20-2, 16-12, 27-23).
Pomimo gorszego początku podopiecznym Romana Skrzecza udało się wrócić na właściwe tory (2 kwarta wygrana 20-2!). Cieszy również bardzo dobra dyspozycja w obronie i na zbiórce (łącznie 59 zbiórek, z czego 16 w ataku) - komentują zawodnicy TSK Ros Pisz.
PZKosz Kolejny mecz, na wyjeździe z Zniczem Basket Pruszków 11 lutego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!