Podczas weekendu, na drogach powiatu piskiego, policjanci nie odnotowali żadnego wypadku, a jedynie dwie niegroźne kolizje. Zatrzymali aż trzech kierujących pod działaniem alkoholu.
Podczas weekendu, na drogach powiatu piskiego, policjanci nie odnotowali żadnego wypadku, a jedynie dwie niegroźne kolizje. Zatrzymali aż trzech kierujących pod działaniem alkoholu.
Weekend na piskich drogach minął spokojnie i bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń drogowych, a jedynie dwie kolizje. Jedna z nich miała miejsce w poniedziałek (20 maja br.) po północy w okolicach miejscowości Szwejkówko w gminie Orzysz. Kierujący pojazdem marki Mercedes uderzył w jelenia, który wybiegł na drogę wprost pod samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!