Kolejny rajd rowerowy organizowany przez Nadleśnictwo Pisz za nami.
W minioną sobotę, 9 września odbył się Rajd rowerowy z leśnikiem.
Pogoda była idealna a uczestnicy jak zawsze cudowni - relacjonuje organizator. - Odbyliśmy wiele rozmów o lesie, za które bardzo dziękujemy. Przy okazji powstały nowe pomysły na aktywny wypoczynek w przyszłym roku! 40 km trasa szybko dobiegła końca. A tam czekało ognisko. Czyż nie pięknie?
Fot. Nadleśnictwo Pisz
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!