Reklama

40 km rowerkiem po lesie

Kolejny rajd rowerowy organizowany przez Nadleśnictwo Pisz za nami.

W minioną sobotę, 9 września odbył się Rajd rowerowy z leśnikiem.


Pogoda była idealna a uczestnicy jak zawsze cudowni - relacjonuje organizator. - Odbyliśmy wiele rozmów o lesie, za które bardzo dziękujemy. Przy okazji powstały nowe pomysły na aktywny wypoczynek w przyszłym roku! 40 km trasa szybko dobiegła końca. A tam czekało ognisko. Czyż nie pięknie?


Fot. Nadleśnictwo Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości