Mieszkanka powiatu piskiego straciła znaczną sumę pieniędzy. Została oszukana znaną metodą działania oszustów polegającą na zainstalowaniu na swoim komputerze oprogramowania AnyDesk.
Policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące oszustwa na znaczną sumę pieniędzy. Metody działania sprawców wciąż są te same. Tym razem 56-letnia mieszanka powiatu piskiego straciła 59 100 zł inwestując w kryptowaluty. Za namową konsultanta zainstalowała oprogramowanie AnyDesk. Oszust uzyskał w ten sposób zdalny dostęp do komputera pokrzywdzonej. Bądźmy czujni, ostrożni i nie dajmy się oszukać !!!Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!