20 września odbyła się policyjna akcja Prędkość. Funkcjonariusze w trakcie jej trwania sprawdzali czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach.
Celem tych działań jest zapobieżenie wypadkom drogowym oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych przez uczestników ruchu. Pamiętać należy, że niezdyscyplinowani kierowcy w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!