Pani Karolina Radecka w imieniu grupy Kierowcy Dzieciom przekazała podziękowania Burmistrzowi Pisza Andrzejowi Szymborskiemu oraz Katarzynie Sobiech dyrektor Piskiego Domu Kultury za włączenie się w organizację oraz promocję akcji BEZPIECZNE DZIECIAKI.
W piątek 8 września na Placu Daszyńskiego grupa Kierowcy Dzieciom oraz Gmina Pisz zaprosili na wydarzenie związane z bezpieczeństwem dzieci na drodze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!