Piscy policjanci uczestniczyli w pikniku "Bezpieczne dzieciaki" zorganizowanym przez Grupę Kierowcy Dzieciom. Głównym celem tego przedsięwzięcia było promowanie wśród najmłodszych zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Funkcjonariusze mieli swoje stoisko, gdzie przygotowali dla najmłodszych mnóstwo atrakcji.
W piątek (8 września br) na Pl. Daszyńskiego w Piszu odbył się piknik pn. "Bezpieczne dzieciaki". Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia była Grupa Kierowcy Dzieciom. Celem było promowanie wśród najmłodszych zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. W trakcie festynu dzieci zdobywały zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!