Przed nami policyjne działania "Bezpieczny weekend - Wielkanoc 2022". Gdy jedni będą świętować i cieszyć się czasem z bliskimi przy świątecznym stole, policjanci zadbają, by wszystkie świąteczne wyjazdy i powroty były bezpieczne. Jednak żeby tak faktycznie było, to każdy z nas musi o to zadbać, przestrzegając zasad bezpieczeństwa.
Gdy w domach zapanuje przedświąteczna gorączka, policjanci drogówki jak co roku wyruszą na trasy regionu, by zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Szczególną uwagę zwrócą na przekroczenia dozwolonej prędkości, zareagują na popełniane wykroczenia w ruchu drogowym, sprawdzą czy kierowcy i pasażerowie używają pasów bezpieczeństwa. Będą kontrolować stan trzeźwości kierujących oraz na bieżąco monitorować płynność ruchu na warmińsko-mazurskich drogach.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!