Funkcjonariusze z Białej Piskiej znaleźli w lesie plantację konopi indyjskich. Sadzonki rosły w plastikowych doniczkach. Policjanci bardzo szybko zatrzymali właścicieli tej uprawy. Byli to dwaj bracia, którzy przyjechali na miejsce pielęgnować te rośliny.
Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej znaleźli w lesie, na terenie gminy, plantację konopi indyjskich. Obserwując tą uprawę zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przyjechali samochodem, by doglądać roślin. Byli to dwaj bracia w wieku 30 i 33 lat z pobliskiej miejscowości. Pomiędzy drzewami w doniczkach rosło 96 sadzonek marihuany ustawionych w regularne cztery rzędy. Niedaleko była druga plantacja licząca 41 sadzonek konopi indyjskich. Łącznie policjanci zabezpieczyli 137 krzaków marihuany.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!