W poniedziałek 1 lipca br., na drogach całego kraju, policjanci drogówki prowadzili działania "Prędkość". Niestety nie wszyscy kierowcy jechali zgodnie z przepisami.
W poniedziałek 1 lipca br., na drogach całego kraju, policjanci drogówki prowadzili działania "Prędkość". Niestety nie wszyscy kierowcy jechali zgodnie z przepisami.
Piscy policjanci tego dnia dokonali kontroli 31 pojazdów. Ujawnili 22 wykroczenia przekroczenia prędkości. 20 kierowców ukarali mandatami, a dwóch z nich pouczyli.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!