Reklama

Było za szybko. 22 kierowców przekroczyło prędkość

W poniedziałek 1 lipca br., na drogach całego kraju, policjanci drogówki prowadzili działania "Prędkość". Niestety nie wszyscy kierowcy jechali zgodnie z przepisami.

W poniedziałek 1 lipca br., na drogach całego kraju, policjanci drogówki prowadzili działania "Prędkość". Niestety nie wszyscy kierowcy jechali zgodnie z przepisami.

Piscy policjanci tego dnia dokonali kontroli 31 pojazdów. Ujawnili 22 wykroczenia przekroczenia prędkości. 20 kierowców ukarali mandatami, a dwóch z nich pouczyli.

Był też kierowca Audi, który jechał przez Drygały z prędkością 103km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Policjanci zatrzymali 57-letniemu mieszkańcowi Grajewa prawo jazdy, ukarali mandatem 1500 zł i nałożyli 13 punktów karnych.

 Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości