1-go listopada zostanie wyłączony system ostrzegawczy oraz przeprowadzony zostanie demontaż oznakowania żeglugowego na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich - szlak główny od jeziora Roś w Piszu do rzeki Węgorapy w Węgorzewie oraz szlaki boczne.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie wydało Komunikat Nawigacyjny dotyczący działań na rzekach i jeziorach w naszym regionie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!