14 października w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piszu odbyła się uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, podczas której nagrodzono 15 osób.
Dzień Edukacji Narodowej, jak co roku, jest doskonałą okazją do wyróżnienia pracowników oświaty za trud wkładany w kształcenie dzieci i młodzieży. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele Gminy Pisz, na czele z Burmistrzem Pisza Andrzejem Szymborskim nagrodzili nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!