Pisz doczekał się modernizacji systemu ciepłowniczego z wykorzystaniem biomasy. Jest to jak do tej pory największa w Polsce tego typu inwestycja komunalna w zakresie ciepłownictwa w Polsce, której koszt przekroczył 21 mln zł.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!