Reklama

Ekologiczne Mistrzostwo Polski

Pisz doczekał się modernizacji systemu ciepłowniczego z wykorzystaniem biomasy. Jest to jak do tej pory największa w Polsce tego typu inwestycja komunalna w zakresie ciepłownictwa w Polsce, której koszt przekroczył 21 mln zł.

Głosowanie nad uchwałą w sprawie Gminnego Dnia Ochrony Środowiska było uroczystą formalnością


Uczestnicy I Piskiego Ekologicznego Biegu Ulicznego < border="0" cellpadding="1" cellspacing="0" bgcolor="#000000">
Uroczyste przerżnięcie "wstęgi"

W otwarciu ciepłowni (piątek, 17 września) uczestniczyli przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewody Warmińsko - Mazurskiego, Marszałka Województwa, przedstawiciele Ekofunduszu, Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski oraz wielu zaproszonych gości. Również w tym dniu Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie Gminnego Dnia Ochrony Środowiska, oraz odbył się I Piski Ekologiczny Bieg Uliczny.


Krzysztof Szyszkowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości