Już po raz drugi Piski Dom Kultury jest organizatorem II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Pisz, który odbędzie się 29 maja 2005r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 4. Poprzedni turniej pokazał jak spore jest zainteresowanie tego typu imprezami. Wzięło w nim udział prawie 100 par tanecznych z ponad 20 klubów z następujących miast: Białystok (Tęcza, Twist, Tip Top, Rytm, Zenit, Pasja, Animusz), Kętrzyn (Kormoran), Iława (Gracja), Łomża (Akat), Olsztyn (Muza, Estela), Olecko (Promenada), Ostrołęka (Fan, Impuls), Giżycko (Czar Par), Warszawa (Corte, Smirnow), Przasnysz (Image), Grójec (Takt) oraz Pisza (Twist).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!