Reklama

Jechał przez Snopki zdecydowanie za szybko

Policjanci piskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Tym razem był to kierujący pojazdem marki Mazda, który jechał przez miejscowość Snopki mając na liczniku 102 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Poniósł tego konsekwencje.

Policjanci piskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Tym razem był to kierujący pojazdem marki Mazda, który jechał przez miejscowość Snopki mając na liczniku 102 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Poniósł tego konsekwencje.

Patrol piskiej drogówki w czwartek (25 kwietnia br.) po godz. 16.00 w miejscowości Snopki zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Mazda. Kierował nim 27-letni mieszkaniec Rucianego Nidy. Samochód ten jechał z prędkością 102 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Do tego ukarali go mandatem w wysokości 1500 zł i nałożyli 13 punktów karnych.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości