Policjanci piskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Tym razem był to kierujący pojazdem marki Mazda, który jechał przez miejscowość Snopki mając na liczniku 102 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Poniósł tego konsekwencje.
Policjanci piskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Tym razem był to kierujący pojazdem marki Mazda, który jechał przez miejscowość Snopki mając na liczniku 102 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Poniósł tego konsekwencje.
Patrol piskiej drogówki w czwartek (25 kwietnia br.) po godz. 16.00 w miejscowości Snopki zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Mazda. Kierował nim 27-letni mieszkaniec Rucianego Nidy. Samochód ten jechał z prędkością 102 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!