Choć o wielkich czasach piskiej piłki nożnej można mówić jedynie przez pryzmat kariery Marka Szczecha, to nawet dziś zdarzają się na naszym stadionie miejskim w Piszu ciekawe imprezy. Jedną z nich była uroczystość upamiętnienia wmurowania odlewu dłoni Kazimierza Górskiego. 30 kwietnia z tej okazji, dla uhonorowania osoby trenera mecz zagrały "Orły" Górskiego przeciw reprezentacji Pisza.
![]() | ||
|
![]() | ||
|
![]() | ||
|
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!