Reklama

Kazimierz Górski w Piszu

Choć o wielkich czasach piskiej piłki nożnej można mówić jedynie przez pryzmat kariery Marka Szczecha, to nawet dziś zdarzają się na naszym stadionie miejskim w Piszu ciekawe imprezy. Jedną z nich była uroczystość upamiętnienia wmurowania odlewu dłoni Kazimierza Górskiego. 30 kwietnia z tej okazji, dla uhonorowania osoby trenera mecz zagrały "Orły" Górskiego przeciw reprezentacji Pisza.

W drużynie "Orłów" zobaczyliśmy między innymi Lesława Ćmikiewicza, Ryszarda Milewskiego, Jana Domarskiego, Mirosława Okońskiego, Janusza Kupcewicza. W bramce stanął Zygmunt Kalinowski. Ze znanych nazwisk można było również zobaczyć Mirosława Bulzackiego, Zdzisława Kapkę, Marka Kusto, Jacka Grembockiego. W drużynie "Orłów" gościnnie zagrał znany polityk - Jan Krzysztof Bielecki. Były premier jest jednym ze stałych reprezentantów gości w drużynie "Orłów".

Głównym inicjatorem i organizatorem imprezy był przyjaciel wielkiego trenera - Stefan Duk - marszałek Sejmiku Samorządu Gospodarczego Warmii i Mazur. Marszałek od kilku lat wspiera drużyny młodzieżowe piłki nożnej w Ełku i Piszu.


Kazimierz Górski rozdaje autografy młodym Piszanom
fot. Piszanin




Kazimierz Górski
fot. Piszanin




Udsłonięcie wmurowanego odlewu dłoni
fot. Piszanin


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości