Reklama

Kierujący Kia Sorento uderzył w drzewo

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Wiartel- Turośl w gminie Pisz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni kierowca pojazdu marki Kia Sorento na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Mężczyznę z obrażeniami przewieziono do szpitala w Piszu.

W czwartek przed godziną 16.00 na trasie Wiartel - Turośl, w gminie Pisz, doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący pojazdem marki Kia Sorento jechał od strony miejscowości Turośl w kierunku Pisza. Na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie na autem i uderzył w drzewo znajdujące się po lewej stronie drogi.

Reklama

35-letni mieszkaniec Pisza najprawdopodobniej najechał na żwir nasypany na jezdnię podczas robót drogowych.  Mężczyzna jechał sam. Był trzeźwy. Z obrażeniami przewieziony został do szpitala w Piszu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.


 


 


 


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości