Reklama

Kolędy w wykonaniu Piskiego Chóru Kameralnego

6 stycznia, w Święto Trzech Króli rozpoczęło się kolędowanie w wykonaniu Piskiego Chóru Kameralnego.

Wystąpiliśmy z programem kolęd i pastorałek w Kościołach w Piszu, Jeżach, Rucianem Nidzie, Turośli i Orzyszu- mówi Lech Ostrowski, dyrektor Piskiego Chóru Kameralnego.


7 stycznia w Kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej wybrzmiały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu Piskiego Chóru Kameralnego oraz Orzyskiego Klubu Spotkań Artystycznych pod kierownictwem Kamila Szejdy.


Koncert Na dwa chóry był wydarzeniem różnorodnym aranżacyjnie: prezentowali się soliści, chór acapella, chór z towarzyszeniem akordeonu czy fortepianu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości