Reklama

Kolejny koszykarski sezon przed nami. TSK Roś Pisz pozostaje w II lidze!

Rozstrzygnięcie ostatniego meczu zadecydować miało o tym, czy piski klub koszykówki pozostanie, czy wypadnie z II ligi. Ku uciesze kibiców i zawodników decyzja zapadła wcześniej.

To, co się miało stać w przyszłym tygodniu, nastąpiło przedwczoraj ! Oficjalnie ogłaszamy: UTRZYMUJEMY się w II LIDZE !!! - czytamy na facebookowym profilu TSK Roś Pisz. - Wykonanie celu, który grając jako beniaminek na tym szczeblu rozgrywek sobie postawiliśmy umożliwiły nam korzystne (z naszego punktu widzenia) rezultaty meczów 29. kolejki spotkań. Zajmujący piętnaste miejsce (pierwsze spadkowe) Legion Legion przegrał minimalnie - 97:99 na własnym parkiecie z Hutnikiem Energą Warszawa, a zamykający stawkę MUKS Piaseczno również u siebie przegrał 82:84 z Turem Bielsk Podlaski.

Przed nami już ostatni mecz tego sezonu. W niedzielę (27 marca) o godz. 18:00 TSK Ros Pisz podejmie AZS UJK Kielce.
Powalczymy o pełną pulę! Chcemy godnie pożegnać tegoroczne rozgrywki! Liczymy, że jak zwykle kibice przygotują nam niesamowitą oprawę meczu!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości