Rozstrzygnięcie ostatniego meczu zadecydować miało o tym, czy piski klub koszykówki pozostanie, czy wypadnie z II ligi. Ku uciesze kibiców i zawodników decyzja zapadła wcześniej.
To, co się miało stać w przyszłym tygodniu, nastąpiło przedwczoraj ! Oficjalnie ogłaszamy: UTRZYMUJEMY się w II LIDZE !!! - czytamy na facebookowym profilu TSK Roś Pisz. - Wykonanie celu, który grając jako beniaminek na tym szczeblu rozgrywek sobie postawiliśmy umożliwiły nam korzystne (z naszego punktu widzenia) rezultaty meczów 29. kolejki spotkań. Zajmujący piętnaste miejsce (pierwsze spadkowe) Legion Legion przegrał minimalnie - 97:99 na własnym parkiecie z Hutnikiem Energą Warszawa, a zamykający stawkę MUKS Piaseczno również u siebie przegrał 82:84 z Turem Bielsk Podlaski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!