Reklama

Kolizja na Batorego

We wtorek, 7 maja na skrzyżowaniu Batorego-Suwalska doszło do kolizji pojazdów.

We wtorek, 7 maja na skrzyżowaniu Batorego-Suwalska doszło do kolizji pojazdów.

Kolizja, która miała miejsce przed godz. 18.00 na skrzyżowaniu w Piszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki BMW wyjeżdżała z ul. Suwalskiej zamierzając skręcić w lewo w ul. Batorego. Najwyraźniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Batorego pojazdowi marki Kia doprowadzając do zderzenia aut.


Do szpitala trafiła kierująca kia oraz dwie pasażerki z BMW. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że kobiety nie doznały poważniejszych obrażeń. Za kierownicą BMW siedziała 18-letnia mieszkanka Pisza, która była trzeźwa.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości