Reklama

Koncert dla Sebastiana

Padający deszcz, mokre ławki amfiteatru i kałuże nie przeszkodziły w zorganizowaniu pierwszomajowego koncertu charytatywnego, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Sebastiana Ustaszewskiego. Wolontariusze Młodzieżowego Centrum Wolontariatu zbierali pieniądze do puszek oraz przeprowadzili aukcje i loterie fantowe.

Podsumowanie akcji "Razem dosięgnijmy gwiazd" rozpoczęło otwarcie wystawy fotograficznej w kawiarence okazjonalnej, po którym zagrały zespoły Debiut i Malibu. W dalszej części koncertu młodzi laureaci konkursu piosenki dziecięcej SOLO 2005 udowodnili, że zasłużyli sobie na tegoroczne wyróżnienia, a wieczorny koncert zespołu Animosus pokazał, że zespół ten ma szansę poważnie zaistnieć na rynku muzycznym.

Młodzi laureaci konkursu SOLO 2005 z Sebastianem
fot. Piszanin


Organizatorami imprezy byli:

- Piski Dom Kultury
- Mariusz Trupacz
- Młodzieżowe Centrum Wolontariatu przy ZSZ w Piszu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości