Padający deszcz, mokre ławki amfiteatru i kałuże nie przeszkodziły w zorganizowaniu pierwszomajowego koncertu charytatywnego, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Sebastiana Ustaszewskiego. Wolontariusze Młodzieżowego Centrum Wolontariatu zbierali pieniądze do puszek oraz przeprowadzili aukcje i loterie fantowe.
![]() | ||
|
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!