Koszykarze I LO zwycięsko zakończyli ostatnie mecze kwalifikacji regionu.
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu najlepsi w Mistrzostwach Regionu V w koszykówce chłopców w Nidzicy. Pokonali drużyny z Mrągowa i Nidzicy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!