Reklama

Koszykarze z I LO z kwalifikacją do Półfinału Mistrzostw Województwa

Koszykarze I LO zwycięsko zakończyli ostatnie mecze kwalifikacji regionu.

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu najlepsi w Mistrzostwach Regionu V w koszykówce chłopców w Nidzicy. Pokonali drużyny z Mrągowa i Nidzicy.

Zwycięstwo zapewniło koszykarzom awans do Półfinału Mistrzostw Województwa.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości