Rodzinne wycieczki, grillowanie z przyjaciółmi, sport lub kultura. Co będą robić mieszkańcy naszego miasta w długi majowy weekend?
Wybieram się do rodziny nad morze - mówi pani Anna - spacery brzegiem morza, starówka i pewnie jakieś centrum rozrywki, bo jadę razem z dwójką dzieci. Oby tylko pogoda dopisała. My z żoną grillujemy na działce - mówi pan Stanisław - już zrobiłem stosowne zakupy: kiełbaski, karkóweczka i oczywiście coś do popicia. Żona jakąś sałatkę przygotuje i sobie posiedzimy. Mam nadzieję, że akurat wtedy nie będzie padać. Organizacja czasu we własnym zakresie, albo wybór atrakcji przygotowanych przez jednostki kultury - takie są warianty. Jednak wiele zależy od pogody. Dlatego, aby nic nie zaskoczyło Polaków w tej kwestii, Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał komunikat prasowy dotyczący majówkowej aury.
.jpg)


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!