W Urzędzie Miejskim w Piszu odbyło się spotkanie z mieszkańcami w sprawie planowanych wariantów obwodnicy Pisza. Na spotkanie przyjechali przedstawiciele firmy Trakt, którzy na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wykonują projekt przebiegu obwodnicy.
Na początku spotkania przedstawiciele Traktu dokonali prezentacji dotychczasowych prac nad wariantami oraz przedstawili raport ze spotkania online, które odbyło się w marcu tego roku. I w zasadzie mogłoby to oznaczać koniec spotkania, bowiem wynik analizy marcowego spotkania oraz przeprowadzonej ankiety wskazywały jasno i przejrzyście, że mieszkańcy są za wariantem 2c, który w zasadzie jest jedyną prawdziwą obwodnicą naszego miasta.
Źródło: Trakt.euChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!