W piątek 13 października odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień sportowych za 2022 rok. Radny Władysław Niesiobędzki, przewodniczący kapituły do spraw Nagród i Wyróżnień Sportowych powitał zgromadzonych gości i zaprosił Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego do wspólnego wręczenia nagród za osiągnięte wyniki sportowe zawodnikom oraz trenerom. Pan Burmistrz o pomoc poprosił Dyrektor Piskiego Domu Kultury Katarzynę Sobiech oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piszu Edmunda Lipnickiego.
Zaczęto od zawodników Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu. Marcelinie Konert i Zuzannie Zachłowskiej. Pogratulowano zajęcia wysokich miejsc podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Mistrzostw Polski w Sprincie w klasie Cadet, Pucharze Polski w klasie Cadet oraz Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!