Reklama

Nagrodzeni za zdjęcia świątecznego Pisza

Podczas Sesji rady Miejskiej wręczono nagrody laureatom konkursu fotograficznego "wPisz się w świąteczny czas".


Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Piotr Smigel
II miejsce: Aniela Butler
III miejsce: Romuald Piątek

Zwycięzcy otrzymali nagrody o wartości 1000 zł, 800 zł oraz 600 zł. Wręczenie nagród odbyło9 się podczas Sesji Rady Miejskiej.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości