Podczas Sesji rady Miejskiej wręczono nagrody laureatom konkursu fotograficznego wPisz się w świąteczny czas . Laureatami konkursu zostali: I miejsce: Piotr Smigel II miejsce: Aniela Butler III miejsce: Romuald Piątek Zwycięzcy otrzymali nagrody o wartości 1000 zł, 800 zł oraz 600 zł. Wręczenie nagród odbyło9 się podczas Sesji Rady Miejskiej.