Reklama

Najpiękniejszy wieniec dożynkowy województwa wykonano w Liskach

Wieniec dożynkowy Koła Gospodyń Wiejskich w Liskach zdobył I miejsce podczas Dożynek Wojewódzkich w Olsztynku.

Wieniec dożynkowy Koła Gospodyń Wiejskich w Liskach zdobył I miejsce podczas Dożynek Wojewódzkich w Olsztynku.

Tegoroczne warmińsko-mazurskie dożynki zorganizowano 15 września w Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny w Olsztynku.

W wydarzeniu wzięli udział - włodarze miasta Pisz, radni oraz reprezentujacy Gminę Pisz mieszkańcy Sołectwa Liski.

Święto rozpoczął przemarsz korowodu dożynkowego. Podczas dożynek rozstrzygnięto konkursy na najpiękniejsze i innowacyjne wieńce dożynkowe oraz najładniejsze stoisko Kół Gospodyń Wiejskich. Nie zabrakło występów zespołów ludowych. Gwiazdą wydarzenia był zespół Zakopower.

W konkurencji na Najpiekniejszy Wieniec Dożynkowy zgłoszono wieniec Sołectwa Liski. Umiejętności artystyczne mieszkańców doceniono, nagradzajac ich I miejscem. Brawo!

Fot. KGW w Liskach

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości