Reklama

No to gramy! Trwa Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Rozpoczął się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O godzinie 9.00 w sztabie PDK odbyła się odprawa wolontariuszy WOŚP.

Odprawę prowadziły - szefowa piskiego sztabu WOSP Katarzyna Sobiech i kom. Anna Szypczyńska z KPP w Piszu Można ich spotkać i hojnie obdarować. W tegorocznej akcji zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji oraz wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, m.in. inkubatorów, monitorów, respiratorów.

Dziś dzień życzliwości i atrakcji. Finał to także pokazy, koncerty i licytacje.

W programie piskiej Orkiestry:
O 15.30 na Placu Daszyńskiego zagra Piska Orkiestra Dęta, Wystąpi Piotr Nowak ze swoją grupą Crosswork Team oraz Basia Śliwka z Zumbą. O 17.00 rozpoczną się koncerty a o 18.30 licytacje w PDK. Zakończenie o 20.00 pokazem laserowym Światełko do nieba.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości