Komisariat Policji w Orzyszu oraz mieszkańcy tego miasta mają nową dzielnicową. Została nią st. sierż. Marta Orzechowska.
Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, mł. insp. Marcina Kubasa nowym dzielnicowym w Komisariacie Policji w Orzyszu została st. sierż. Marta Orzechowska. Policjantka odpowiada za rejon służbowy obejmujący miasto Orzysz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!