Od 18 maja można korzystać z obiektów Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i rekreacji w Piszu. Otwarto orlik, stadion, skatepark i plażę miejską.
Zgodnie z III etapem zmniejszania restrykcji związanych z koronawirusem od 18 maja zwiększony jest limit osób, które mogą ćwiczyć na otwartych obiektach sportowych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!