Burmistrz Orzysza zaprosił do swojego miasta dzielnicowego z Białej Piskiej, asp. Adama Trzonkowskiego oraz 4-letniego Marcela Arnistę z Pisza, aby wzięli udział w przekazaniu mieszkańcom nowego pojemnika na nakrętki w kształcie serca.
Czerwone metalowe serce na plastikowe korki zajęło miejsce poprzedniego znajdującego się przed Urzędem Miejskim. Pojemnik został wymieniony na większy, bo akcja "Nakręć się na pomaganie" rozkręcona przez dzielnicowego, a dedykowana Marcelowi, cieszy się w Orzyszu ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Włodarze tego miasta zdecydowali o wymianie serca na większe, gdyż poprzedniego nie nadążali opróżniać zwłaszcza po weekendach. Poprzednie przeniesione zostało na jedno z osiedli, gdzie z pewnością też będzie szybko zapełniane.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!