Reklama

Otwarcie Sezonu Wodniackiego w Piszu

3 maja otwarto Sezon Wodniacki Lato 2024 w Piszu. Wydarzenie zorganizowali wspólnie Hotel Roś i Stowarzyszenie Wodniaków Śródlądowych PORT.

3 maja otwarto Sezon Wodniacki Lato 2024 w Piszu. Wydarzenie zorganizowali wspólnie Hotel Roś i Stowarzyszenie Wodniaków Śródlądowych PORT.

O godzinie 15.00 Komandor Zdzisław Kopańczyk wydał komendę o podniesieniu Flagi Rzeczpospolitej Polski i Flagi Stowarzyszenia Wodniaków Śródlądowych, inaugurując tym samym sezon wodny w Piszu.




W uroczystości brali udział żeglarze, motorowodniacy, nie zabrakło pasjonatów żeglarstwa m.in Europosła Tomasza Frankowskiego, czy ks.proboszcza Wojciecha Kalinowskiego.



Po części oficjalnej odbyła się parada jednostek pływających rzeką Pisą.






Dla bezpieczeństwa obecnych pojawiły się jednostki policji wodnej i ratownictwa wodnego.



Takiego ruchu wodnego na Pisie dawno nie było. Może to będzie początek nowej tradycji?


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości