Reklama

Pasowanie na uczniów Szkoły Podstawej nr 2 w Piszu

6 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 ZSP nr1 w Piszu odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia.

Dwa miesiące szkoły za nimi. Wiedzą już jak wygląda nauka w szkole, znają swoje obowiązki i poznali nowych kolegów. Nastała pora, by oficjalnie przyjąć ich do grona braci uczniowskiej.


W Szkole Podstawowej nr 2 ZSP1 w Piszu odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Aby zyskać sobie zaszczytny tytuł ucznia pierwszoklasiści musieli zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne, taneczne oraz pokazać, że znają i kochają swój kraj.



I wreszcie nastał ten najbardziej podniosły moment uroczystości - pasowanie. Do grona uczniów przyjęto 53 pierwszaków.



A potem zabawa i prezenty - niezbędniki ucznia.


Na koniec, jakże smakowita, część nieoficjalna.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości