6 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 ZSP nr1 w Piszu odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia.
Dwa miesiące szkoły za nimi. Wiedzą już jak wygląda nauka w szkole, znają swoje obowiązki i poznali nowych kolegów. Nastała pora, by oficjalnie przyjąć ich do grona braci uczniowskiej..jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!