W trakcie pierwszego wakacyjnego weekendu na piskich drogach doszło do 2 wypadów drogowych oraz 6 kolizji. Policjanci zatrzymali aż 6 kierujących pod działaniem alkoholu.
W trakcie pierwszego wakacyjnego weekendu na piskich drogach doszło do 2 wypadów drogowych oraz 6 kolizji. Policjanci zatrzymali aż 6 kierujących pod działaniem alkoholu.
Pierwszy wypadek miał miejsce w sobotę (22 czerwca br.) przed godz. 13.00 na drodze krajowej nr 16. Na odcinku drogi Orzysz- Ełk, na wysokości miejscowości Strzelniki, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierowca pojazdu marki Opel nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył bokiem w jadącą z przeciwka skodę. Samochodem marki Skoda kierowała 55-letnia kobieta. Kierujący jechali sami. Oboje zabrani zostali do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!