Wczoraj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o pierwszym zarażonym koronawirusem mieszkańcu powiatu piskiego. Dziś dotarły do nas informacje, że zarażonym jest mieszkaniec Białej Piskiej.
Mężczyzna zarażony koronawirusem jest w średnim wieku. Wrócił z Anglii 13 marca. Aktualnie znajduje się w szpitalu w Ostródzie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!