Reklama

Piknik rodzinny w centrum Pisza

W sobotę w centrum miasta zorganizowano piknik rodzinny. Organizatorem wydarzenie był Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, dlatego też nieodłącznym jego elementem jest edukacja. Podczas tegorocznego pikniku piski OPIT rozpowszechniał informacje na temat skutecznej komunikacji z dzieckiem.

W materiałach proponowanych rodzicom zawarte zostały porady jak budować więzi rodzinne, jak zauważać, że z dziećmi dzieje się coś złego i wreszcie jak postępować, by wyrosło na dobrego, ciekawego świata i umiejącego budować relacje człowieka - mówi Urszula Zduńczyk, Dyrektor Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień. - Rozmawiajmy, a nie wygłaszajmy kazania, nie porównujmy do innych, nie zawstydzajmy. Zawsze słuchajmy uważnie, próbujmy zrozumieć daną sytuację, a w swoich uwagach bądźmy konsekwentni. Doceniajmy i nie skąpmy komplementów. Znajdźmy wspólną pasję, która jest w stanie połączyć ludzi niezależnie od wieku. Podczas pikniku nie brakowało atrakcji - dmuchane zjeżdżalnie, kącik zabaw, mnóstwo klocków, gry i malowanie twarzy. A dla głodnych - naleśniki, popcorn i wata cukrowa.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości