W sobotę, 17 grudnia w spotkaniu wyjazdowym Piłeczka Pisz pokonała KS AZS UMW II Olsztyn.
My już się temu nie dziwimy... normą stało się, że piscy ping-pongiści dominują w III lidze tenisa stołowego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!