Reklama

Piłeczka Pisz na fotelu lidera

W sobotę, 17 grudnia w spotkaniu wyjazdowym Piłeczka Pisz pokonała KS AZS UMW II Olsztyn.

My już się temu nie dziwimy... normą stało się, że piscy ping-pongiści dominują w III lidze tenisa stołowego.

Nie inaczej było podczas rozegranego w Olsztynie spotkania z tamtejszą drużyną. Pokonali KS AZS UMW II Olsztyn 15 :3. Tym samym ostatni mecz pierwszej rundy kończą zasiadając wygodnie na fotelu lidera.

Punktowali :
Sebastian Nogacki - 4,5 pkt.
Łukasz Mikucki - 4,5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 4,5 pkt
Andrzej Wojsław - 1,5 pkt
Źródło:lzs.gminalubawa.pl/rozgrywki/iii-liga-tenisa-stolowego/tabela

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości