29 stycznia w Urzędzie Miejskim w Piszu odbyło się spotkanie piskich hodowców gołębi z sekcji Roś, którzy podsumowali sezon 2022.
Była to także doskonała okazja do wręczenia dyplomów i pucharów dla najlepszych hodowców gołębi z Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Biskupiec Sekcja Roś, którzy w sezonie lotowym 2022 uzyskali najlepsze rezultaty.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!