Reklama

Piscy studenci-seniorzy już po Wigilii

15 grudnia 2023 r. w Hotelu nad Pisą odbyła się Wigilia Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

15 grudnia 2023 r. w Hotelu nad Pisą odbyła się Wigilia Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zaproszonych gości przywitała Pani Dyrektor Piskiego Domu Kultury Katarzyna Sobiech, życzenia słuchaczom złożył Przewodniczący Rady Miejskiej Edmund Lipnicki.

Przy świątecznych stołach nie zabrakło wigilijnych przysmaków.


i życzeń Zdrowych i Radosnych Świąt przy tradycyjnym opłatku.


Spotkanie uświetniły występy artystyczne. Nie zabrakło rozmów o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia oraz wspólnych fotografii.

Fot. PDK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości