Reklama

Piski Siłacz - nie w tym roku!

17 sierpnia miał się odbyć po raz czwarty w Piszu turniej siłaczy. Imprezę odwołano ze względu na brak zawodników.

A jednak nie odbędą się tegoroczne zmagania o tytuł "Piskiego Siłacza". Do Piszanina trafił list od organizatora z następująca treścią: 

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu z przykrością informuje, że tegoroczne zawody Piskiego Siłacza nie odbędą się z powodu BRAKU CHĘTNYCH DO STARTU W ZAWODACH.

Zapisy były do 25 lipca br. i do dnia dzisiejszego nikt się nie zgłosił dlatego zmuszeni jesteśmy odwołać te zawody.

Reklama

Ze sportowym pozdrowieniem
M-GOSiR Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości