Reklama

Piskie obchody Święta Wojska Polskiego

15 sierpnia odbyła się uroczystość obchodów Święta Wojska Polskiego.

W Piszu odprawiono uroczystą Mszę Świętą w Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela. Następnie odbył się uroczysty przemarsz ulicami Pisza.





Oficjalne obchody uroczystości zorganizowano przy pomniku Wolności. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz, instytucji, mieszkańcy. Asystę honorową sprawowali żołnierze z Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim.



Fot. PDK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości